NEWSPARK.RV.UA

Найбільший в Європі туроператор Thomas Cook зацікавився Росією

Британський туроператор Thomas Cook веде переговори про придбання ряду російських туроператорів. Таку заяву зробив 10 квітня глава компанії Менні Фонтенла-Ново, передає Reuters. Перелік компаній поки не називається.

М.Фонтенла-Ново відзначив, що компанія має намір придбати туроператора в РФ, який займається наданням турів за кордону Росії по найбільш популярних напрямках. За словами голови британського туроператора, Thomas Cook має намір зробити бізнес настільки великим, наскільки це можливо.

Нагадаємо, що Thomas Cook є другим за величиною в Європі туристичною компанією і працює у Великобританії, Німеччині та деяких інших країнах. Компанія контролює близько 2,5 тис. туристичних агентств (власних або франчайзингових) і управляє авіапарком з 66 орендованих літаків.

Додамо, що в четвер стало відомо ще про один знаковий рішення для ринку російських туристичних послуг. Підконтрольна російському бізнесменові, голови ВАТ "Северсталь" Олексію Мордашову кіпрська компанія S-Group Capital Management Ltd. і туроператор TUI Travel Plc. оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння, що передбачає спільне просування послуг TUI Travel на ринку Росії та країн СНД.

Про це йдеться в опублікованій сьогодні заяві TUI. Для цих цілей компанії мають намір створити спільне підприємство (СП), яка повинна стати інвестиційною структурою обох компаній і в перспективі зайняти провідне місце на ринку туристичних послуг Росії і країн СНД.

Нагадаємо, що напередодні TUI повідомила про те, що А. Мордашов збільшив свою частку в німецькому туроператора TUI AG (Touristik Union International) з 5,2% до 10,03%.

У березні ц.р. TUI заявила про те, що вивчає російський ринок на предмет розширення свого бізнесу - зокрема, планує посилити присутність в Росії завдяки співпраці з А. Мордашовим. За словами глави TUI Міхаеля Френцеля, компанія створила "групу експертів, які вивчають можливість спільних проектів". 19 березня ц.р. стало відомо про плани А. Мордашова збільшити свою частку в TUI як мінімум до 10%. Крім цього, А. Мордашов увійде до наглядової ради компанії.

А. Мордашов є найбільшим акціонером ВАТ "Северсталь", провідної російської сталеливарної компанії. Особисті статки 42-річного бізнесмена оцінюється більш ніж в 12 млрд дол

Німецькому туристичного концерну TUI AG володіє мережею туристичних агентств і туроператорів в Європі, в тому числі Thomson, Star Tour і Arke, які працюють на ринках 18 країн. У портфоліо TUI - 279 готелів в 30 країнах. У Росії компанія працює з серпня 2004р. - Тоді TUI створила спільне підприємство з туристичною компанією "Мостревел" - TUI Mostravel Russia (TMR). Компанія працює по Єгипту, ОАЕ і Туреччини. Учасники туристичного ринку вважають, що завдяки підтримці власника "Северстали" присутність TUI в Росії стане більш масштабним.Джерело: top.rbc.ru

Опубліковано: 16.04.10 08:00 | Переглядів: 269 | [ + ]   [ - ]   | Друк
Рекомендуємо
10.11.08
© 2014 Всі права захищені NEWSPARK.RV.UA